DOT HOSTEL

DOT Hostel Bielsko

Idealny hotel robotniczy. 3 rzeczy, którymi musi się wyróżniać.

Wybierz swój idealny pokój. Czekamy na Twoją rezerwację!
idealny-hotel-robotniczy-3-rzeczy-ktorymi-musi-sie-wyrozniac

Idealny hotel robotniczy. 3 rzeczy, którymi musi się wyróżniać.

Praca z dala od domu zawsze jest w pewnym sensie dyskomfortem. Nie mamy swoich czterech kątów, by móc się zrelaksować po ciężkim dniu, brakuje bliskich osób… Wybierając hotel robotniczy, szukamy namiastki domu, miejsca, które będzie zapewniała nieco prywatności. Czym jeszcze powinny wyróżniać się noclegi pracownicze? Postanowiliśmy to opisać i omówić.

Dot Hostel to również hostel robotniczy, w którym można wynająć pokoje dla pracowników. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Bielska-Białej, między innymi właśnie dlatego, że wyróżnia się tymi trzema najważniejszymi rzeczami, jakimi powinien charakteryzować się każdy motel.

Po pierwsze – komfortowa przestrzeń do wypoczynku po pracy

Cały dzień spędzony na budowie albo w zakładzie potrafi dać w kość. Dobrze więc po powrocie do hostelu trochę się zrelaksować. Z pewnością pomogą w tym wygodne, czyste, zadbane, nowocześnie i minimalistycznie urządzone pokoje – jedno, dwu-, trzy-, cztero lub pięcioosobowe pokoje. Noclegi pracownicze są oddzielone od części gościnnej hostelu, można więc czuć się swobodnie, wygodnie i w miarę prywatnie. Na terenie hostelu znajdują się też łazienki, w pełni wyposażone i bardzo zadbane. Dostępny jest też aneks jadalniany, w którym można przygotować sobie zarówno ciepłe napoje, gotowe posiłki, jak i suchy prowiant. Obiekt jest podłączony do sieci wifi, w każdej chwili można więc posurfować po necie.

Po drugie – hotel musi znajdować się blisko miejsca pracy lub centrum

Dojazd do pracy nie może zajmować nie wiadomo ile czasu. Noclegi pracownicze powinny być więc zlokalizowane w pobliżu miejsca zatrudnienia lub w centrum. Tak jak Dot Hostel, który znajduje się w samym centrum Bielska-Białej. W pobliżu znajduje się parking miejski oraz węzły komunikacyjne. Stąd naprawdę jest wszędzie blisko.

Mało tego – po pracy można zrobić zakupy w jednym z pobliskich sklepów lub odpocząć w galerii handlowej lub jednym z wielu pubów na znajdujących się około 5 minut drogi Rynku. Taki hotel robotniczy pozwala więc na zaoszczędzenie czasu przy codziennych dojazdach, jak i daje ogromne możliwości rekreacji po pracy.

Po trzecie – noclegi pracownicze muszą być tanie

Pobyt w hotelu robotniczym to nie kilkudniowy wypad, ale raczej dłuższy wyjazd. Pracodawcy rezerwujący miejsce dla swoich pracowników oczekują więc przystępnych cen. Dot Hostel jest otwarty na stałą współpracę z firmami i przedsiębiorcami. Gwarantujemy preferencyjne warunki oraz dostosowanie się do bieżących potrzeb oraz możliwości. Wszystko można wcześniej omówić i dopasować tak, by każda ze stron była zadowolona.

Jak zarezerwować noclegi?

To bardzo proste. Można skontaktować się z Dot Hostelem w celu omówienia szczegółów telefonicznie pod numerem +48 510-401-801. Istnieje także możliwość wysłania maila bądź skontaktowania się poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie, zakładka kontakt.

Prawie jak w domu?

Wiadomo, że nic nie zastąpi własnego mieszkania. Niemniej jednak Dot Hostel gwarantuje domową atmosferę. Można cieszyć się prywatnością, spokojem, ciszą i profesjonalną obsługą. To najlepsze warunki, jakie może zapewnić motel w ramach noclegów pracowniczych. Zobacz również nasze pokoje. Możliwość rezerwacji również na Booking.com.