DOT HOSTEL

DOT Hostel Bielsko

Noclegi na wakacje. Dlaczego warto wybrać hostel w Bielsku-Białej?

Wybierz swój idealny pokój. Czekamy na Twoją rezerwację!
  • Homepage
  • Hostel
  • Noclegi na wakacje. Dlaczego warto wybrać hostel w Bielsku-Białej?
noclegi-na-wakacje-dlaczego-warto-wybrac-hostel-w-bielsku-bialej

Noclegi na wakacje. Dlaczego warto wybrać hostel w Bielsku-Białej?

Lato w pełni – to najlepszy czas na wyjazdy, bliższe i dalsze. Nie ma jednak, co ukrywać – ceny w sezonie idą bardzo mocno do góry. Można jednak skorzystać z wielu okazji – wykupić wycieczkę last minute, znaleźć tanie loty czy zamienić hotel na hostel. Zwłaszcza ta ostatnia opcja jest warta uwagi.
Po co przepłacać za pokój w hotelu, w którym tylko spędzimy noc? Wiadomo, że latem spędza się czas na zewnątrz. Dzisiaj za niewielką cenę możemy zarezerwować pokój w hostelu, który standardem niewiele odbiega od hotelowych wnętrz. Planujesz pobyt w Beskidach? Zobacz, dlaczego warto wybrać Dot Hostel. Bielsko-Biała, centrum miasta to idealna lokalizacja! Zapewniamy jednak, że nasze pokoje mają więcej zalet.

Jest taniej niż w hotelu!

Za nocleg w hotelowym pokoju trzeba zapłacić około 100 zł za noc. W szczycie sezonu ta cena może zdecydowanie wzrosnąć. Tymczasem w Dot Hostel w Bielsku-Białej za pokój w bardzo komfortowych warunkach, nowocześnie urządzony, z dostępem do aneksu jadalnego i innymi udogodnieniami można zapłacić jedynie 50 zł za noc. Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na wiele innych atrakcji, których w okolicy Bielska-Białej nie brakuje.

Nie taki hostel straszny jak go malują

Co myślisz, kiedy słyszysz noclegi w hostelu? Wiele osób wyobraża sobie obskurne, wieloosobowe pokoje, beznadziejne łazienki i wejście przez mroczną kamienicę gdzieś na obrzeżach miasta. Miło się jednak przekonać, że te stereotypy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Dot Hostel nie odbiega od standardów, jakie oferują dwugwiazdkowe hotele. Pokoje są modnie urządzone, do wyboru są pomieszczenia jedno, dwu, trzy-, cztero- lub pięcioosobowe.
W pokojach znajdują się nowoczesne łazienki. Każdy z gości może korzystać z aneksu jadalnego i darmowego Wi-Fi. Okolica także wyróżnia nasz hostel. Bielsko-Biała, centrum miasta, nieopodal rynku, galerii handlowej, teatrów i innych ważnych punktów miasta – to doskonała lokalizacja i baza wypadowa do wyjazdów w góry czy okoliczne miejscowości.

W hostelu jak w domu

Hotele, choć eleganckie i luksusowe są też obce, od razu wiadomo że jest się w wynajętym pokoju. Z kolei hostele, a zwłaszcza nasz Dot Hostel mogą poszczycić się kameralną, domową atmosferą. Nawet przy zapełnieniu wszystkich pokojów nie ma tłoczno, część noclegów robotniczych oddzielona jest od tej gościnnej. Całość hostelu została zaaranżowana bardzo przyjemnie – wcale nie czuje się u nas jak w typowym pokoju na wynajem, a wręcz przeciwnie – jest swojsko, miło i domowo.

Dlaczego warto wybrać Dot Hostel w Bielsku-Białej na wakacje?

Planując pobyt w Beskidach, warto zatrzymać się w naszym Hostelu w Bielsku-Białej. Stąd ma się doskonałe połączenia, autobusowe i pociągowe w kierunku okolicznych szczytów Beskidu Śląskiego, Małego, a nawet Żywieckiego. Dot Hostel leży w pobliżu przystanków autobusowych oraz dworca PKS i PKP. W jego pobliżu znajduje się również parking miejski. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki i to w doskonałej cenie.

Dot Hostel w centrum miasta – tanio, wygodnie i komfortowo

Po co przepłacać za pokój w hotelu, w którym będzie spędzało się tylko późne wieczory i noce? Lepiej wybrać hostel. Bielsko-Biała, centrum miasta to okolica, w której noclegi nie należą do najtańszych. Jednakże Dot Hostel oferuje bardzo atrakcyjne ceny, a do tego bardzo dobry standard, komfortowe warunki i wiele udogodnień. Zarezerwuj miejsce już dziś. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub online! Zapraszamy do kontaktu, zobacz również dostępne Pokoje w hostelu. Zobacz również nasze pokoje. Możliwość rezerwacji również na Booking.com.