DOT HOSTEL

DOT Hostel Bielsko

Tanie noclegi dla Pracowników z Ukrainy i nie tylko. Hostel dla Twoich pracowników

Wybierz swój idealny pokój. Czekamy na Twoją rezerwację!
tanie-noclegi-dla-pracownikow-z-ukrainy-i-nie-tylko-hostel-dla-twoich-pracownikow

Tanie noclegi dla Pracowników z Ukrainy i nie tylko. Hostel dla Twoich pracowników

Jesteś właścicielem firmy, która zatrudnia pracownika spoza Bielska-Białej i okolic? Koniecznie musisz zapewnić swoim podwładnym zakwaterowanie. Najlepiej takie, które zapewni maksimum wygody i prywatności, a jednocześnie nie zrujnuje budżetu przedsiębiorstwa. Taki odpowiedni i jednocześnie tani nocleg w Bielsku zapewni właśnie Dot Hostel.

W ofercie naszego hostelu znajdują się pokoje gościnne dla pracowników, tzw. noclegi robotnicze. Zapewniamy długoterminową współpracę z firmami, które zatrudniają obcokrajowców, np. z Ukrainy czy pracowników spoza Bielska i okolic. Wynajmujemy pokoje na stałe, w części hostelu, która jest oddzielna od pokoi gościnnych. Co zapewniamy w zamian?

Domowa atmosfera, pełna wygoda i nowoczesna aranżacja

Osoby, które przyjeżdżają do Bielska z daleka, z innego kraju lub z zupełnie innej części Polski potrzebują domowej atmosfery. Zależy im na tym, by miejsce, w którym mogą odpocząć po pracy było jak najbardziej komfortowe, spokojne i bezpieczne. I takie są tanie noclegi w Bielsku, w Dot Hostelu. Pokoje są jedno- lub kilkuosobowe. Mieszkańcy mogą korzystać z funkcjonalnej kuchni oraz nowoczesnych łazienek. Pokoje są czyste, zadbane, zawierają niezbędne wyposażenie. Cała część pracownicza oddzielona jest od części gościnnej. Można więc liczyć na spokój i ciszę.

Noclegi pracownicze w dobrym miejscu

Dot Hostel znajduje się w samym centrum miasta. To dobre miejsce, by szybko i bez problemów dojeżdżać do różnych części Bielska, w których znajdują się firmy i zakłady pracy. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, niedaleko mieści się też dworzec autobusowy oraz PKP. Na terenie hostelu mieści się też ogólnodostępny parking. W okolicy nie brakuje sklepów, restauracji i barów, około 10 minut drogi znajduje się też centrum handlowe. Wszystko jest na miejscu i pod ręką.

Dobre ceny to podstawa

Dot Hostel zapewnia tani nocleg. Bielsko nie jest drogim miastem i ta zasada obowiązuje również w przypadku zakwaterowania. Cena wynajęcia mieszkań dla pracowników jest ustalana indywidualnie. Warto więc skontaktować się z obsługą hostelu i dowiedzieć się dokładnie, ile kosztuje nocleg robotniczy.

Zakwateruj swoich pracowników w Dot Hostelu

Jeśli więc szukasz tanie noclegi dla swoich podwładnych, to Dot Hostel jest doskonałym rozwiązaniem. Spełnia wszystkie wymogi długoterminowego zakwaterowania. Domowa atmosfera, nowoczesne i zadbane pokoje, cisza, spokój i doskonała lokalizacja idą w parze z przystępnymi cenami. Warto więc skorzystać z oferty i zapewnić tani nocleg swoim pracownikom z Ukrainy czy z innych miejsc.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pokoi. Możliwość rezerwacji również na Booking.com.